2 ترفند افزایش بازدید استوری اینستاگرام

2 ترفند افزایش بازدید استوری اینستاگرام : روشهای زیادی برای افزایش بازدید استوری وجود دارند اما کوتاه ترین مسیر ها برای انجام اینکار ۳ ترفند اینستاگرام هست که در ادامه به نحوه انجام انرا توضیح داده ایم. با انجام مرحله به مرحله و ساده هر کدوم می تونید حداقل در کمتر از ۲۴ و یا نهایتا ۴۸ ساعت تغییرات عالی در میزان بازدید استوری داشته باشید.


ترفند اول افزایش بازدید استوری

تو هر شرایطی که مقدار بازدیدتون کم میشه اولین کاری که همه انجام میدن تعداد استوری رو کم میکنن که زیادم بی تاثیر نیست. ولی بهترین ترفند برای این موضوع سر زدم به بخش لیست فالور های خودتون هست. لیست فالور ها رو رندم کسایی که استوری دارند چک کنید. به استوری هاشون سر بزنید و برای بخشی از استوریها لایک بذارید.

۲ ترفند افزایش بازدید استوری

بخشی از این فالورها معمولا دایره استوری شما رو در اخرین اولویت ها می‌بینند. با انجام این کار نوتیفیکیشن برای فرد ارسال شده و به پیج شما سر زده و معمولا اولین اتفاق دیدن پستهای حدید شما و نهایتا دیدن استوری های شما است. تعداد افرادی که سر می زنید رندم و بصورت پراکنده سر بزنید. یه هیچ عنوان پشت سر هم و رباتیک این کار رو انجام ندین.

در دوره آموزش اینستاگرام درباره روشهای ساده تر با نتایج عالی بیشتر صحبت کردیم که بتوانید بدون نیاز به حتی استیکر های تعاملی هم بازدیدهای بیشتری داشته باشید. البته در دوره اختصاصی دوره آموزش اینستانورد بطور کامل درباره فعالیت های رباتیک اشاره شده است.

آموزش اینستاگرام اینستانورد ۱


ترفند دوم افزایش بازدید استوری

هربار که تعداد و زمان استوری ها بیشتر میشه و میزان بازخورد و واکنش مخاطبین در استیکرهای تعاملی کمتر، درنهایت میزان بازدید استوریها هم طبیعتاً کمتر می شود. معمولا تو بیشتر پک های آموزش اینستاگرام رایگان یا پولی دقت کرده باشید میگن استیکر ها رو جایی یذارید که حتما مخاطب باهاشون تعامل داشته باشند. اما این ترفند میگه استوریهایی که تعامل داغونی داشتن حذف کنید ، بذارید ۳ الی ۴ ساعت بدون استوری باشید.

در خلای این بازه زمانی کافیه حداقل بیست نفر از کسایی که اطمینان دارید با شما تعامل مناسبی دارند به استوری انها سر بزنید. ریپلای بفرستید ، البته با فرستادن شکلک ها نه ، متن بنویسید که همکار یا قرد مورد نظر شما تو دایرکت شما با خودند اون ریپلا زمان بذاره.

حالا زمان ارسال استوری جدیدتون بدون هیچ استیکر نعاملی رسید. یه عکس ساده در نظر بگیرید و با نوشتن یک سوال ساده شروع کنید از مخاطب بپرسید. سوالی که مطمئن هستین اغلب افراد و کسایی که براشون ریپلا ی فرستادید به شما ریپلای میدن. ۱ ساعت فرصت اولیه برای جهش گرفتن امار استوری دارید. در خلال ۲۳ ساعت بعدی بصورت منظم می تونید ۷ تا ۱۰ استوری منظم که هرکدوم هرف خاصی دارند را بسازید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *