افزایش فالوور تریدز اینستاگرام | تریدز از 100 میلیون کاربر فراتر رفت

افزایش فالوور تریدز اینستاگرام : اپلیکیشن جدید اینستاگرام با نام “تریدز اینستاگرام” به طور وحشتناکی، در حدود ۱۰۰ میلیون کاربر را در حال حاضر پشت سر گذاشته است. به این معنی که تردز سریع‌تر از حتی چت جی‌پی‌تی به مرحلهٔ صد میلیون کاربر رسیده است.

چت‌بات اوپن‌ای‌آی چت جی پی تی ، پس از دو ماه به این دستاورد رسیده بود، اما تردز که فقط روز چهارشنبه منتشر شده بود، به این مرحله در عرض چند روز دست یافت. تعداد کاربران می‌تواند در اپلیکیشن اینستاگرام که اندازهٔ تردز را پیگیری می‌کند، مشاهده شود.

تریدز تقریباً بلافاصله به موفقیت اولیه رسید هرچند کپی پست بود. در دو ساعت اول، به 2 میلیون کاربر رسید و به طور پیوسته از آن به 5 میلیون، 10 میلیون، 30 میلیون و سپس 70 میلیون رسید. مارک زاکربرگ، مدیرعامل این شرکت روز جمعه گفت که راه اندازی بسیار فراتر از انتظارات ما بوده است.

اگر بپرسی چرا یهویی چندین دلیل داشت ، دلیل اولی که دلست یادگی در ثبت نام بود از نظر من در وند مرحله ساده وارد میشدی همین.

ثبت نام در تریدز

روز دوشنبه، زاکربرگ در یک پست Threads با تایید این نقطه عطف گفت که رشد در این شبکه اجتماعی “بیشتر ارگانیک” بوده است. آدام موسری، رئیس اینستاگرام نیز در این باره پستی منتشر کرد و به همین ترتیب اشاره کرد که رسیدن به آن تنها پنج روز طول کشید.

کاربران فقط ثبت نام نمی کنند: آنها نیز پست می کنند. از روز پنجشنبه، همکار من الکس هیث گزارش داد که تاکنون بیش از 95 میلیون پست و 190 میلیون لایک در برنامه به اشتراک گذاشته شده است.

رشد تریدز اینستاگرام

افزایش فالوور‌ تریدز اینستاگرام

دلیل دیگه از نظر من ، فالورهایی که تو اینستاگرام یودن بسادگی میتونن توتریدز پیدات کنن با کذاشتم چند پست و تعامل کردن در بخشهای مختلف این شبکه اجتماعی. ۲ شب طول نکشید خودم اینجا تقریبا ۷۰۰۰ فالور شدم.

تریدز ریبوار

به نظرم رشد فالور در تریدز ساده تراز اینستاگرام هست ، حرف اول رو تعامل و دیده شدن میزنه پس سعی کنید سطح تعامل رو تو این برنامه بهتر و جای درست انجام بدین. خیلی از موارد رو که میحواید حضور داشته باشید دقت کنید محاطب هدف شما تونجا حضور دارند یا نه.

افزایش فالوور تریدز اینستاگرام

سوال ریپلای خور در تریدز

خودم روز اول خیلی از سوالهایی که تو کامنتها می پرشیدم و ایده هایی که داشتم از سوال ریپلای خور استوری یود که از هوش مصنوعی چت جی پی تی می پرسیدم. دوباره اینجا سوالات رو از این هوش مصنوعی دریافت کردم و توکامنتها مطرح میکردم.

چت جی پی تی و تریدز

 

برای رشد و افزایش فالور تریدز باز هم از تعامل در ریپلای ها استفاده کردم ولی بیشتر از امکان جدید این شبکه اجتماعی استفاده کردم. عکس گذاشتن همزمان با متن ، افرادی که من رو میشناختن یا متن و عکسم رو میدخوندن فالوم میکردن.

تعامل در تریدز

حس صمیمیت در تریدز

این محیط همون روز اولشم بخاطر اسمش در زبان فارسی باعث خنده خیلیها شد. از هرکسی می پرسی چی میذاری سریع شروع میکنن به خندیدن، هرچند خیلی ها مورد تمسخر قرارش دادن و میگن تریدز جایی جز مسخره بازی نیست که من با این موضوع مخالفم به نظرم یکی از بهترین شبکه های اجتماعی که میشه ترافیک خلق کرد و بهتر دیده شد هست.

صمیمیت در تریدز

اتصال به سوشیال مدیا

جالبه بسادگی به وردپرس یا امثالهم وصل بشه و مطالبت رو اونجا به اشتراک بذاری همزمان این کار انجام میشه. مثل همین الان مطلبی که در تریدز منتشر میکنی با یک کلیک میفرستی به وست یا استوری در اینستاگرام.

قابلیت اتصال به سایر سوشیال مدیا در تریدز

 

روزهای ابتدایی در تریدز

با این اوصاف، Threads هنوز در مراحل ابتدایی خود است و ما باید منتظر بمانیم و ببینیم که آیا همان چیزی که توییتر زمانی انجام می‌داد را می‌گیرد یا خیر. به گفته آدام موسری، مدیر اینستاگرام، متا به طور خاص تلاش برای جایگزینی توییتر را هدف قرار نمی دهد، و این شرکت قرار نیست فعالانه سیاست و اخبار سخت را در این پلتفرم تشویق کند، اما ممکن است جایی باشد که مردم برای گفتگو به آنجا می روند. پلت فرم رسانه های اجتماعی مبتنی بر و در حالی که متا «نمی‌توانست بیشتر از این نگران باشد» در مورد اینکه هفته راه‌اندازی چگونه گذشت، ما حتی نمی‌دانیم که آیا این موضوع هنوز محفوظ است یا خیر.

طبق گفته سایت ورج اگرچه این اعداد مستقیماً قابل مقایسه نیستند، اما از نوامبر گذشته، توییتر حدود 260 میلیون کاربر فعال روزانه قابل کسب درآمد داشته است، هر توییت از مالک آن ایلان ماسک در آن زمان. اخیراً، وال استریت ژورنال گزارش داده است که به تبلیغ کنندگان گفته است که حدود 535 میلیون کاربر فعال ماهانه قابل کسب درآمد دارد. اما داده‌های خارجی نشان می‌دهد که ترافیک توییتر در ماه‌های اخیر روند نزولی داشته است، به طوری که متیو پرینس، مدیر عامل CloudFlare با انتشار پستی گفت که ترافیک در حال کاهش است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *