mr ribvar logo

کارهای جالبی که می توان با چت جی پی تی انجام داد

بطور کلی میشه گفت چت جی پی تی شاید نتونه برات نون بگیریه ولی 90 درصد کارهای اینترنتی رو برات ساده تر میکنه و زمان کمتر رو ازت میگیرن. اینکه chat gpt چیست رو تو مقاله پایین کامل توضیح دادم اما کارهای خلاصه ای رو هم در ادامه بهشون اشاره کردم.

ChatGPT چیست
Chat GPT چیست و چگونه می توانیم از Chat GPT استفاده کنیم؟

رشد پیج اینستاگرام با چت جی پی تی

اما برای رشد پیج با هوش مصنوعی چت جی پی تی بطور کلی برای کارهای زیادی میشه استفاده کرد.

برنامه ریزی انتشار محتوا ، جدول تقویم محتوا ، سناریونویسی محتوا ،سناریونویسی تبلیغات، سناریونویسی کمپین فروش و …. . در ادامه هم کارهای بیشتر رو از زبان خود چنت جی پی تی بخونید.

ایجاد ربات چت

با استفاده از چت جی پی تی، می توانید یک ربات چت برای پیج اینستاگرام خود ایجاد کنید. این ربات می تواند به صورت خودکار با کاربران شما در اینستاگرام چت کند و سوالات آنها را پاسخ دهد. برای کسایی که در دوره آموزشی اینستاگرام دارند یا سایت فروشگاهیی عالیه.

ایجاد ربات چت با چت جی پی تی

ارسال پیام به کاربران

می توانید با استفاده از چت جی پی تی، پیام های خود را به کاربران اینستاگرام ارسال کنید. مثلاً، می توانید به آنها پیشنهاد کنید که پست های شما را به دوستان خود معرفی کنند.

پشتیبانی بهتر

با استفاده از چت جی پی تی، می توانید به صورت فوری به سوالات و مشکلات کاربران پاسخ دهید و پشتیبانی بهتری از آنها داشته باشید.

انجام مسابقات

با استفاده از چت جی پی تی، می توانید مسابقاتی برای کاربران خود ایجاد کنید و جوایز جذابی برای برند خود به ارمغان آورید.

برگزاری ویدئو چت

می توانید با استفاده از چت جی پی تی، ویدئو چت هایی با کاربران خود داشته باشید و از این طریق ارتباط بیشتری با آنها برقرار کنید.

ایجاد یک بازی چت

با استفاده از چت جی پی تی، می توانید یک بازی چت برای کاربران خود ایجاد کنید و از این طریق آنها را به پیج اینستاگرام خود جذب کنید.

پیشنهاد کتاب های خود

با استفاده از چت جی پی تی، می توانید به کاربران خود کتاب هایی را پیشنهاد دهید که مرتبط با صفحه اینستاگرام شما باشند و از این طریق بازدید کنندگان بیشتری جذب کنید.

ایجاد یک راهنمای چت

با استفاده از چت جی پی تی، می توانید یک راهنمای چت برای کاربران خود ایجاد کنید. در این راهنما، می توانید به آنها نحوه استفاده از صفحه اینستاگرام خود را آموزش دهید و به آنها نکات مفیدی در مورد پست ها، هشتگ ها و غیره بدهید.

ارسال اخبار مرتبط

با استفاده از چت جی پی تی، می توانید اخبار و مطالب مرتبط با صفحه اینستاگرام خود را به کاربران ارسال کنید و به آنها نکات جالبی درباره صفحه خود بدهید.

تخفیف ها و پیشنهاد های ویژه

با استفاده از چت جی پی تی، می توانید به کاربران خود تخفیف ها و پیشنهاد های ویژه بدهید و آنها را به خرید از صفحه اینستاگرام شما ترغیب کنید.

در کل، استفاده از چت جی پی تی می تواند به شما کمک کند تا با کاربران خود بیشتر در ارتباط باشید و به صورت موثرتری با آنها ارتباط برقرار کنید که می تواند به رشد پیج اینستاگرام شما کمک کند.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای ورود ابتدا فرم رو پر کنید *محدودیت زمانی فراتر رفت. لطفا یک بار دیگر کپچا را کامل کنید.