بهترین دوره اینستاگرام برای کسب و کار شما

بهترین دوره اینستاگرام : از نظر من ریبوار اونی که تو حالت با اموزش دهنده خوب بشه و یاد بگیری و اجرا کنی  نتیجه درست بگیری. منم اومدم با رضایت دوره آموزش و مشاوره بچه های دوره و کسایی که من مستر ریبوار بهشون کمک کردم. همه ی بازخورد ها و نظرات خودشون رو دادن، کسایی که از دوره های آموزشیم استفاده کردن یا بهشون مشاوره دادم.  لطفا قبل از تهیه هر نوع دوره این اینجا تمام تجربیات این عزیزان رو گذاشتم ببینید. تمام کسایی که تو دوره ها شرکت داشتن دیگه هرچی بپرسید ازشون، جوابشون میشه یه بله بلند و قاطع! این بازخوردها و نظرات واقعی و شگفت‌انگیزه که توی این برگه جمع‌آوری شدن.

بهترین دوره اینستاگرام که برگزار کردم و نتایج دانشجوهام

 تمامی دوره آموزش کسب درآمد از اینستاگرام برای افرادی مناسب هستند که تمایل به رشد کسبوکار دارند. همیشه مدعی بودم برای رشد کافیه بهونه هات رو ول کنی و بچسبی به انجام یک کار درست و همین کار درست رو گسترش بدی. حالا حرفها و داستان دانشجو هایی که تو آموزشهام شرکت کردن و ازشون استقبال کردن رو بشنوید، انگیزه و رشدی که تو این دوره ها تجربه کردن رو با شما به اشتراک گذاشتن. نمیگم 100 درصد افزاد که اومدن رضایت خاطر داشتن چون فیلتر هایی برای ورود افراد جدید به این دوره ها هست. ینی شما برای ورود باید انتخاب شده و بعد از بررسی دوره مورد نیاز برای مطالعه در اختیارتون هست. 

بعد چند سال تجربه و برگزاری کلی دوره در پیج آموزش اینستاگرام یا در سایر شبکه های اجتماعیم بصورت رایگان یا هزینه دار باعث افتخارم هست بعنوان یک کورد در حوزه دیجیتال مارکتینگ قدمی مثبت برای شما برداشتم. حالا با دیدن این ویدئو ها ببینید چقدر دانشجو راضی بودن و چه تغییرات و پیشرفت هایی تو کسبوکارشون و زندگی شون تجربه کردن. واقعاً حس خوبی بهمون دست میده و کلی انرژی میگیریم که این همه نفر راضی بودن و بهتون توصیه میکنم حتماً بشنوید.

 

بهترین دوره اینستاگرام

یکی از همین بهترین دوره اینستاگرام که برگزار کردم با کلی رضایت از طرف دانشجویانی که شرکت کردن دوره کوچ اینستاگرام هست. دوره 1 ماهه کوچینگ اینستاگرام یک برنامه آموزشی جامع است که به شما کمک می‌کند تا به عنوان یک کسب و کار آنلاین موفقیت‌های بیشتری در این پلتفرم محبوب داشته باشید. در این دوره، من به عنوان یک سئو کار سایت و مدرس اینستاگرام، تکنیک‌ها و راهکارهای حرفه‌ای برای بهبود واقعیت کسب و کار شما در این شبکه اجتماعی را به شما آموزش می‌دهم.

با شرکت در این دوره، شما می‌توانید از خدمات متنوعی بهره‌مند شوید. از جمله:

  1. دریافت مشاوره و آموزش در گروه خصوصی: در این گروه، شما با سایر اعضا و من به عنوان مشاور، برای بهبود استراتژی‌ها و روش‌های بازاریابی خود در اینستاگرام، در تعامل هستید. در این فضا، شما می‌توانید سوالات خود را مطرح کنید و از تجربیات دیگران بهره‌برداری کنید.

  2. تماس مشاوره ای به صورت تصویری: این قسمت از دوره به شما این امکان را می‌دهد که با من به صورت تصویری در ارتباط باشید. در این تماس، می‌توانید مسائل خاص کسب و کار خود را بررسی کرده و راهکارهای سازنده‌تری را برای آن‌ها پیدا کنید.

  3. بررسی مشکلات موجود کسبوکار شما: من به عنوان یک کوچ حرفه‌ای، مشکلات و چالش‌هایی که در کسب و کار شما وجود دارد را بررسی می‌کنم. با تحلیل دقیق و شناخت عمیق کسب و کار شما، راهکارهایی ارائه می‌دهم تا بتوانید به بهترین شکل ممکن در اینستاگرام پیشرفت کنید.

  4. راهکار رفع مشکلات ساختاری کسبوکار آنلاین: من در این دوره به شما نحوه رفع مشکلات ساختاری کسب و کار آنلاین خود را آموزش می‌دهم. با تکنیک‌ها و روش‌هایی که در اختیارتان قرار می‌دهم، می‌توانید ساختار کسب و کار خود را بهینه‌سازی کنید و به سرعت رشد کنید.

  5. بررسی ساختار و آنالیز حرفه‌ای پیج هر هفته: هر هفته، پیج شما را به دقت بررسی می‌کنم و آنالیزی حرفه‌ای از عملکرد آن ارائه می‌دهم. با تجزیه و تحلیل نقاط قوت و ضعف پیج شما، می‌توانید بهبودهای لازم را اعمال کنید و رشد بیشتری را تجربه کنید.

  6. دسترسی به آموزشهای آکادمی ریبوار: با شرکت در دوره، شما دسترسی کامل به آموزشهای آکادمی ریبوار را خواهید داشت. این منابع آموزشی به شما کمک می‌کنند تا به مباحث پیشرفته‌تری در حوزه استراتژی‌ها و تکنیک‌های موفقیت در اینستاگرام دست یابید.

  7. با مشاوره در هفته 3 بار: در طول دوره، شما می‌توانید سه بار در هفته با من در تماس باشید. در این جلسات کوچینگ، به سوالات شما پاسخ می‌دهم و راهنمایی‌های لازم را ارائه می‌کنم تا بتوانید در مسیر بهبود کسب و کار خود پیشرفت کنید.

https://mrribvar.ir/business-coach

یکی دیگه همین بهترین دوره اینستاگرام که تا بحال داشتم با کلی رضایت از افرادی که شرکت کردن اینستانورد بوده دوره آموزش صفر تا 100 اینستاگرام  دوره‌ای است که باعث شده تا بسیاری از شرکت کنندگان، از تجربه ای بینظیر بعد دوره بدست بیارند. تو این دوره، همه چیز رو از پایه تا بالا یاد میگیری و به روند رشد در اینستاگرام به شدت علاقمند میشی. افرادی که قبلاً در اینستانورد شرکت کردن واقعاً از این دوره لذت بردن و با اعتماد به نفس بیشتری به هدفشون نزدیک شدن.

 https://mrribvar.ir/instanavard1

یکی از همین دوره ها با کلی رضایت از دانشجوهام ریلزنورد بوده تو این دوره، چیزای جدیدی یاد می‌گیری که واقعاً لذت بخشه و دست به دست همه رو با خودش می‌بره. دانشجوها از این دوره انقدر خوششون اومده که دست به قلبشون میذارن و میگن: “وای، واقعاً برام جذاب بوده و خیلی چیزا رو یاد گرفتم!”

تو همین برگه “رضایت دوره”، همه بازخوردها و تجربیات واقعی این دانشجوها رو می بینی. حرفهاشون رو میخونی و یه لحظه میشی جزئی از اون دوره و رشدی که همه دارن تجربه تو هم تجربه میکنی. این دانشجوها واقعاً توصیه میکنن بری تو این دوره رو و خودتم ببینی چقدر متفاوت عمل کرده!

حالا فقط کافیه یه سری به برگه دوره اکسپلور اینستاگرام بزنی و نظرات خودت رو بخونی. میبینی چقدر این دوره مورد پسند خیلیاست و چطور تغییراتی رو تو زندگی‌شون به وجود آورده. مطمئنم که خیلی خوشت میاد و متوجه میشی چرا این دوره برای همه این ارزش واقعیت داره.

https://mrribvar.ir/reelsnavard

از جمله خدماتی که تا الان ارائه دادم و بهترین نتایج رو برای دانشجوهای دوره م خلق کرده مشاوره اینستاگرام بوده. که در خلال مشاوره بارها ایده هایی به ذهنم خطور کرده و توستیم به مرحله انجام برسونیم و نتایج مثبت بدست بیاریم. همین ایده ها رو حاصل خدمت می بینم امیدوارم باز هم بتونم بهترین خدمات رو خالصانه به بقیه عزیزان در هر شبکه اجتماعی برسونم.

در مشاوره ها م سعی کردم کلیه ضعف ها و نقاط قوت یک پیج رو با ضبط ویدئویی و برگزاری تماس تصویری برای کسی که من رو بعنوان مشاور انتخاب کرده در خدمتشون قرار بدم. و با ارائه برنامه درست به رشد کسبو کار و برند سازی و افزایش ترافیک و نرخ تبدیل و فروش بهتر اون پیج کمک کنم. به نظرم یک مشاوره درست به اندازه بهترین دوره اینستاگرام میتونه به رشد بک پیج کسب و کار کمک کنه.

بله، این دوره برای مبتدیان نیز مناسب است. همه مفاهیم به زبان ساده و قابل‌فهمی توضیح داده می‌شوند.

بله، برخی دوره کوچینگ گارانتی می‌شود.

بله در گروه vip و به بمدت 1 سال بعد از تهیه دوره در تلگرام.