حلقه تریدز دایره تریدز اینستاگرام چیست Threads circle

دایره تریدز ( حلقه تریدز ) چیست Threads Circle : اینستاگرام این شبکه اجتماعی محبوب که در سال‌های اخیر شهرت زیادی به دست آورده است. با بیش از یک میلیارد کاربر فعال در ماه، این از پرکاربردترین سایت‌های شبکه‌های اجتماعی در جهان است. و اخیرا تریدز اینستاگرام در فقط پنج روز، با ویژگی ساده توانسته 100 میلیون کاربر را به خود جذب کرد که نشان‌دهنده تغییر بزرگ در سطح شبکه اجتماعی است.

در همین راستا وبسایتی تاسیس شده که دایره ارتباطات شما با سایر افراد در تریدز را بصورت اینفوگرافیک نمایش میدهد که در ادامه راجع به ان خواهید خواند.

با این حال، مهم است به‌یاد داشت که الگوریتم اینستاگرام به‌صورت دائمی در حال تحول است و برای موفقیت در این شبکه، باید با آخرین روندها و بهترین روش‌ها آشنا باشید. این شامل بهره‌گیری از ویژگی‌های مانند تریدز و استوری‌ها و ریلز اینستا، تعامل با دنبال‌کنندگان و ایجاد محتوای با کیفیت و جذاب با تمرکز بر عناصر بصری است.

به طور کلی، اینستاگرام فرصتی منحصربه‌فرد برای سایت‌های آموزشی برای برقراری ارتباط با کاربران و جذب ترافیک به سایت‌هایشان فراهم می‌کند. با آشنایی با آخرین روندها و بهترین روش‌ها، کسب‌وکارهای متمرکز بر آموزش می‌توانند با بهره‌گیری از پایگاه کاربری بزرگ این شبکه، دید پذیری خود را افزایش داده و برند خود را توسعه دهند.


مطالب پیشنهادی مرتبط :

. اگر واست سوال شده و‌هنوز نمیدونی تریدز اینستاگرام چیه Threads حتما این مطلب رو بخونید تا با امکانات این شبکه اجتماعی جدید اینستا بیشتر اشنا بشید.

https://mrribvar.ir/what-is-instagram-threads

. درباره افزایش مخاطبین در تریدز پیشنهاد میکنم این مطلب رو برای افزایش فالوور تریدز اینستاگرام حتما بخونید.

https://mrribvar.ir/grow-up-follower-instagram-threads

. برای دیدن 12 قابلیت جدید تریدز اینستاگرام میتونید این مطلب رو بخونید که در اینده با بروزرسانی های جدید قرار هست به این اپلیکیشن اضافه شوند.

https://mrribvar.ir/instagram-threads-new-future


دایره تریدز حلقه ارتباطات تریدز

در همین راستا سایتی جدیدا با ایجاد ویژگی چرخه ارتباطات Threads Circle که با نام Threads Circles شناخته می‌شود، در حال تبدیل شدن به یک روش جالب برای نشان دادن تعاملات کاربر در پلتفرم اجتماعی جدید توسط Instagram Meta است. عنوان به نظر می رسد که این ویژگی به حلقه یا دوستان نزدیک تریدز نزدیک است، اما در واقع کار دیگری را انجام می دهد. در ادامه اطلاعات بیشتری در مورد آنچه Threads Circle هست را می خوانید.

حلقه تریدز چیست Threads Circle

حلقه تریدز Threads Circle یا دایره تریدز یک وب‌سایت شخص ثالث رایگان است که به کاربر اجازه می‌دهد یک اینفوگرافیک ایجاد کند که نمایشی بصری از افرادی که کاربر بیشتر با آنها در تعامل است را نشان می‌دهد.

وارد وب‌سایت Threads Circles که میشید، می‌توانید نام کاربری Threads خود را در کادر وارد کنید و روی دکمه «ایجاد حلقه» کلیک کنید. این یک نقشه تعاملی با نماد نمایه شما در وسط با سه دایره متحدالمرکز از نمادها در اطراف آن ایجاد می کند.

دایره تریدز threads circle

نزدیک‌ترین دایره، دایره درونی‌تان را نشان می‌دهد که بیشتر با آن‌ها تعامل دارید، تا دایره میانی و سپس دایره بیرونی. دایره داخلی شامل 8 نماد، دایره میانی دارای 15 نماد، و دایره بیرونی دارای 26 نماد است. نمایه های برجسته لزوماً نباید افرادی باشند که شما آنها را دنبال می کنید یا افرادی که شما را دنبال می کنند، بلکه عوامل الگوریتم سایت در ارتباط با شما هستند. از طریق پست ها، ارسال مجدد، نقل قول ها، لایک ها و پاسخ ها. سپس می توانید تصویر حاصل را دانلود کرده و در جای دیگری پست کنید، شاید به عنوان موضوع خودش.

جالب اینجاست که می توانید از این وب سایت به عنوان یک ابزار تعاملی نیز استفاده کنید. می‌توانید نام کاربری هر کسی را وارد کنید و ببینید که آن شخص بیشتر با چه کسی تعامل دارد. به عنوان مثال، اگر آیدی ریبوار را در جعبه تایپ کنید، فهرستی از افرادی را خواهید دید که بیشترین تعامل را با او دارند. این می تواند به شما کمک کند تا بفهمید که یک فرد با چه کسی تعامل دارد و دایره ارتباطات او بیشتر شامل چه کسانی هستند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *