مشاوره اینستاگرام تلفنی آنلاین با پشتیبانی

تصویر شاخص

مشاوره اینستاگرام : همه این روز ها در اینستاگرام به دنبال راه حل درست برای رشد سریع پیج اینستاگرام هستند. شما در سایت مستر ریبوار با دریافت راهنمایی و مشاوره اصولی با توجه به تجربه 7 ساله ریبوار در بیزنس آنلاین و عل الخصوص برای رشد پیج اینستاگرام و فروش در اینستاگرام با روشهای صحیح می توانید بهترین ها را یکجا داشته باشید.

با خرید این پک آموزشی و مشاوره ای شما می توانید کلیه اشکالات درون پیجی خود را پیدا کرده و با رائه راهکار برای رفع مشکلات آن اقدام کنید. جدید ترین روش های موجود برای فروش در شبکه اجتماعی اینستاگرام خود را دریافت کنید تا با تعداد فالوور کم فروش مناسب را تجربه کنید.

مشاوره آنلاین اینستاگرام با پشتیبانی

ساختار پیج اینستاگرام یکی از مهمترین بخش ها در اینستا بوده که با دریافت آنالیز حرفه ای به سادگی هر چه تمام می توانید به این منظور دریافت کنید. از جمله بخش های مهم در ساختار پیج در بخش دوره آموزش اینستاگرام می توان به ین موارد اشاره کرد: عکس اصولی پروفایل ، یوزرنیم ، نیم ، دسته بندی ، بایوگرافی ، لینک سایت ، هایلایت ها ، کاور پست ها ، چیدمان پستها ، نحوه کپشن نویسی ، هشتگ گذاری.

مواردی که منجر به رشد پیج شما باشد در جلسه آموزش و مشاوره با ریبوار پرداخته خواهد شد. چیزی که خود من هم تجربه کردم و با بررسی و رفع مشکلات موجود پیجم رو با بنا کردن ساختاری درست با رنگ و لعابی شیک بهتر این فضا را به رسانه ای قدرتمند برای کسب درآمد کردم حتی با فالور کم به این منظور رسیدم.

مشاوره تلفنی اینستاگرام

مواردی که در مشاوره آنلاین بصورت تماس تصویری درباره پیج اینستاگرام شما بحث خواهد شد ابتدا مشکلات و دغدغه هایی هستند که شما در کسبوکار انلاین خود دارید. سپس بررسی ساختار پیج شما انجام شده و تمامی ضعف و نقاط قوت پیج شما را در اختیارتان قرار می دهیم. سپس بررسی استراتژی محتوایی شما مورد ارزیابی قرار میگیرد.

و برنامه کلی برای هفته آتی پس از جلسه مشاوره تلفنی اینستاگرام در اختیارتان قرار میگیرد. در نهایت روشها و تکنیک های پست و استوری سازی که منجر به فروش بهتر میشوند به همراه روش اصولی هشتگ گذاری را به شما آموزش می دهیم.

انتظار می رود بعد از جلسه آموزشی شما بتوانید ساختار پیج قوی برای جذب فالور ارگانیک را داشته باشید و پیج را با تولید محتوای جدید حداقل 10 پست مرتبط بر اساس استراتژی بچینید. بعد از انجام این امر با انجام تعامل هفمند در بخش های مختلف اینستا شاهد نتایج عالی هم خواهید بود همانند تمامی عزیزانی که مشاوره در اختیارشان قرا داده ایم

پیشنهاد رد نشدنی

دوره آموزش اکسپلور اینستاگرام: این دوره آموزشی شامل راهنمایی جامع برای استفاده از اکسپلور اینستاگرام است.
راهنمای موثر برای استفاده از اکسپلور : در این دوره، به شما نکات و ترفند هایی را یاد خواهند گرفتن تا بتوانید از قابلیت های اینستاگرام به نحوی استفاده کنید که ساده تر از همیشه شما هم وارد اکسپلور شود و محتوای خود را در این بخش نمایش دهید.
بهترین روش برای ورود به بخش اکسپلور اینستاگرام: در این دوره، به شما بهترین روشها و استراتژیها را برای موفقیت سریعتر در اکسپلور اینستاگرام آموزش خواهیم داد.
 با استفاده از اکسپلور ، نمایش بیشتری داشته باشید: با استفاده از این دوره، شما میتوانید راهکارهایی را برای افزایش دسترسی به مخاطبان خود از طریق اینستاگرام کشف کنید.
بهبود رتبه‌بندی: با این دوره آموزشی، شما میتوانید به راحتی رتبه‌بندی محتواهای خود را در اکسپلور بهبود ببخشید.
راهکار افزایش بازدید: این دوره به شما راهکارهای موثری را برای افزایش تعداد بازدیدهای محتواهایتان در اکسپلور اینستاگرام آموزش میدهد.
بهبود نمایش و بازدید: این دوره به شما نکاتی را ارائه می‌دهد تا بتوانید محتوایتان را در بخش اکسپلور اینستاگرام بهبود بخشید و به یک پیج گسترده تری در زمان کم دسترسی پیدا کنید.
راهنمایی جامع: این دوره آموزشی به شما نکات و روشهایی را برای استفاده بهینه از قابلیتهای اکسپلور و تکنیک های ریبوار در اینستاگرام آموزش میدهد.

دیدگاهتان را با ما درمیان بگذارید
تعداد دیدگاه : 1
امتیاز کلی : 0.0
پیشنهاد شده توسط : 0 کاربر
بر اساس 1 دیدگاه
0
0
0
0
0
  1. شما مشاوره تصویری هم میدین ؟ برنامه هفتگی چطور ؟

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مبلغ سرمایه گذاری

19.900.000 ریال

  • دریافت مشاوره و آموزش آنلاین
  • مشاوره تماس تصویری
  • برنامه ریزی محتوایی جدید
  • آموزش تکنیک اختصاصی اینستانورد
  • بررسی مشکلات موجود پیج اینستاگرام
  • ارائه راهکار عملی برای رفع مشکلات
  • بررسی ساختار و آنالیز حرفه ای پیج
  • ارئه تمرین عملی برای رشد پیج
تعداد
امتیازی ثبت نشده است
مبلغ سرمایه گذاری

19.900.000 ریال

تعداد