کوچینگ اینستاگرام

تصویر شاخص

کوچینگ اینستاگرام : در سه سال اخیر برای رشد اینستاگرام تمام کسایی که در گروه vip با نام گلاره و خصوصی تلاش کردم با تمام وجود صد دانشم رو گذاشتم. اگر شناخت کمی از من داری پس بخش درباره مستر ریبوار من رو حتما ببین که قبل از رشد پیج خودش صدش رو برای چه کسبوکارهایی گذاشته و به نتیجه رسونده.

سبک آموزش اینستاگرام ریبوار متفاوت و با نتیجه بوده و با خیال راحت تمامی خدماتی که در گروه vip داره رو در دامه مطالعه کنید. اغلب سوالات شما در طی این مطالعه جواب داده میشه وقت بذارید و شروع کنید به خوندن و فقط به این فکر کن 2 حالت بیشتر نداره یا میگی امروز کلا مثل روزهای دیگه ثانیه های امروزم میگذره یا نه تغییر درست رو امروز برای خودم و کسبوکارم بوجود میارم.

خدمات کوچینگ اینستاگرام ماهانه

1- دسترسی به دوره آموزش 0 تا 100 اینستاگرام به نام اینستانورد

2- دسترسی به دوره آموزش ورود به اکسپلور به اسم ریلزنورد

3- مشاوره تلفنی اینستاگرام و برای راحتی شما تماس تصویری در هفته 2 الی 3 جلسه

4- برنامه ریزی برای تولید محتوا کسبوکار شما در اینستا

5- ایده ساخت ویدئو وایرال اختصاصی پیج شما

6- دسترسی به دوره آموزش فروش در اینستاگرام به نام دیارو بزودی…

7- بررسی نقاط قوت و ضعف پیج اینستاگرام در جلسات مشاوره

8- دسترسی به دوره آموزش رشد پیج با هوش مصنوعی به نام ژیکو

9- دسترسی به دوره آموزش هشتگ گذاری به نام هشتگنورد 1 و 2

10. دسترسی به دوره آموزش استوری مارکتینگ به نام استوری نورد 1 و 2

کوچینگ اینستاگرام چی هست ؟

کوچ ینی دیگه از این به بعد تو یه دوست کاربلد داری که راهنماییت کنه و همه چیز درباره رشد پیج رو بلده بهت یاد میده. کوچینگ هم به زبان ساده خودمون یعنی هدایت کردن یک فرد تو مسیر رشد پیج و شامل اموزشهایی هم میشه که ببینی مثل دوره هایی تو متن بالا گفتم ، این فرد تکنیک و ترفندها، محتوا سازی و ویرایش و… رو بلده و میتونه بهت کمک کنه تا پیجت رشد کنه.

معمولاً کوچ اینستاگرام حرفه ای و تخصصی کاری رو که درباره تولید محتوا و فروش در اینستاگرام میدونن. پس تو یه کوچ خصوصی داری که از اول روز در خدمتته و هر 2 یا 3 یکبار روز باهات 30 دقیقه تماس میگیره و بهت ایده برای محتوا پست و ریلز و استوری میده و تو با خیال راحت ایده هایی رو انجام میدی که جوابن.

البته تو این گروه vip ینی کوچینگ کسبوکار ماهانه اینستاگرام یه دوره کامل درباره 0 تا 100 اینستاگرام و ورود به اکسپلور با ریلز و هوش مصنوعی بهت داده میشه. دسترسی به دوره ها واست باز میشه و میتونی ویدیوهای اموزش رو ببینی البته از طریق برنامه اسپات پلیر و اگه سوالی داشتی تو تماسهای تلفنی با مستر ریبوار ازش بپرسی.

معمولاً هر ماه 4 بار باما در ارتباطی و به مدت 30 دقیقه صحبت میکنیم. تو این مدت همه چیزی که گفته شد در دوره موجود مثل برنامه ریزی با هوش مصنوعی ، ایده های جدید، تحلیل پیجت و پشتیبانی بهت داده میشه.

کوچینگ مستر ریبوار بهت کمک میکنه ؟

روی تک تک آموزشهام و دوره هایی که برگزار کردم صدم رو گذاشتم بدون شک و همیشه به افراد خاصی که وارد دوره vip و دوره کوچینگ اینستاگرام ریبوار میشن گفتم تو هم باید صدت رو بذاری. من عصای جادویی پیجت نیستم یا با اجی مجی گفتن یهویی اتفاق نادری واست بیافته یا معجزه گر نیستم. ولی قول میدم تمام آم زش و پشتیبانی که بهتون داده میشه رو اجرا کنید از اعداد و ارقام پیج ریبوار که در دو ماه رشد عجیبی داشت جلو میزنی.

واسه اینکه بتونم سریعتر رشد بدم پیجم رو تعداد دفعات زیادی سرم به سنگ خورده و مسیر رشد رو بهینه سازی کردم تا کوتاه ترین مسیر رو به تو تقدیم کنم با کمترین میزان شکست و رشد سریع در زمان کم. زمانی رشد نمیکنی که 1. کار درست رو بهت بدم و انجام ندی 2. کار درست رو جای درست انجام ندی 3. کار درست رو جای درستش بدرستی انجام ندی و تکرار نکنی. فقط همین سه مورد باعث شده تا الان بجای ساخت هزاران محتوا در ریلزهام با روش تحقیق محتوا درست بهتربنها رو بسازم با امار بالا در ترافیک و جذب فالور.

مشاوره و کوچینگ ریبوار مناسب چه کسانی هست ؟

دوستانی که دنبال یه مربی هستن که بهشون راهنمایی کنه و همه چیز رو درباره رشد در اینستاگرام بلد باشه، میتونن به ریبوار مراجعه کنن. من یه فرد کوچیکم با دنیای بزرگی از تجاربم تو دونیای بزرگ اینترنت و اینستا و خیلی چیزا رو میدونم مثل تولید محتوا ، تکنیکهای رشد اینستا ، تکنیک های اختصاصی خودم درباره رشد فالورهای فعال ، رشد بازدید استوری، لوپ ریلزنورد ، تکنیک ویدئو مرحله ای و ایده های ناب و… پس میتونم بهت کمک کنم که پیجت پیشرفت کنه.

مشاوره و کوچینگ اینستاگرامی ریبوار  برای افرادی که خسته شدن از شرایط فعلی و دنبال تغییر هستن، مناسب هست. همینطور برای افرادی که فقط فکر و ذکرشون پیشرفت شده و دنبال رشد کسبوکار هستن. میدونم که پیشرفت مثل یه خط صاف و صعودی نیست و باید صبر کرد و تمرین و تکرار و کار درست رو انجام داد. همچنین برای افرادی که به کسب درآمد اینترنتی اعتقاد دارن و نمیدونن چطور از اینترنت و اینستا به درامد خوبی برسن، ایو دوره ریبوار میتونمگه مفید باشه.

نحوه مشاوره به چه صورت هست ؟

تمامی امور مشاوره اینستاگرام در زمان کوچینگ بر حسب انتخاب شما یا به صورت تلفنی ، آنلاین در محیط گوگل میت و یا واتساپ برگزار می شود. در هفته بر حسب تمارین ارجاع داده شده به شما و بعد از اتمام تمارین تاریخ و ساعت مشاوره انتخاب شده و نهایتا 2 الی 3 بار در هفته خواهد بود. مقدار زمان هر بار میتواند 20 الی 30 دقیقه و یا برحسب نیاز و صلاح دید مستر ریبوار تغییر کند. بر حسب تجربه شخصی ما استفاده از یک سیم کارت شاتل با سرعت مناسب و بسته های به صرفه می تواند در برگزاری جلسه آنلاین نتیجه بهتری را داشته باشد.

چرا گروه vip یعنی کوچینگ اینستاگرام مستر ریبوار ؟

تجربه شخصی من بعنوان یک کوچ در اینستا همیشه انتخاب یک آموزش برای من 3 مورد ملاک بوده  مطمئن هستم از این به بعد برای شما هم همینطور هست. چون تهیه یک دوره آموزشی و اجرا نشدن برنامه ها نهایتا نتیجه عکس داده و خرید دوره اثر منفی در ذهنیت شما خواهد داشت. اما ملاک های من برای انتخاب یک دوره که نتیجه مثبت داشته باشه:

1. از فرد برگزار کننده دوره اطلاعات کافی دارم و او را به اندازه کافی می شناسم ؟

2. از فردی که میخواهم پیش او آموزشی ببینم خوشم میاید و حس خوبی نسبت به ایشان دارم ؟

3. آیا میتوانم به این فرد برای تهیه این دوره اعتماد کنم ؟

حالا از خود همین سوالها رو درباره مستر ریبوار بپرس اگر میخوای به جواب سوال اول برسی برگه درباره مستر ریبوار رو ببین و هر نوع سوالی قبل از ورود به این گروه دارید برام بفرستید با کمال میل پاسخو هستم. در طی چند سال اخیر یک ویژگی خودم رو تو کسبوکار دوست داشتم بهت پیشنهاد میکنم شما هم همینطور باشید ، عاشق کسبوکار خودتون باشید تا این عشق در شما نباشه نه از کار خودتون لذت می برید نه بعد از به ثمر رسیدن زحمات شما لذتی در کسب درآمد از اینستا پیدا میکنید.

سوال دوم و سوم رو بهت پیشنهاد میکنم برای اینکه ببینی آِیا من همون فرد قابل اعتماد برای شرکت در چنین دوره ای هستم نتایج حاصل از گروه vip یعنی کوچینگ رشد پیج اینستاگرام رو ببینید و به برگه رضایت دانشجو های دوره آموزش ریبوار مراجعه کنید. هر چند در ادامه هم باز هم چندین ویدئو از این عزیزان را خواهید دید چون از قدیم گفتن شنیدن کی بود مانند دیدن باید خودتون از زبان این عزیزان بشنوید و ببینید.

هزینه کوچینگ چقدر هست ؟

قبل از شروع هر ماه با پرداخت کوچینگ شما شروع خواهد شد. برای پرداخت هزینه هم میتوانید هم از این برگه استفاده کنید و هم میتوانید به دایرکرت اینستاگرامی یا آیدی تلگرامی بنده در انتخاب همین برگه مراجعه کنید.

نتیجه دوره کوچینگ رو کی میبینیم ؟

همیشه گفتم و باز هم تکرار میکنم اینستاگرام یا هر شبکه اجتماعی دیگه ای که انتخاب کردی برای اینکه نتیجه مطلوب رو بگیری باید این سه کار رو انجام بدین. 1. کار درست رو انجام بدین 2. کار درست رو جای درست انجام بدین 3. کار درست رو به درستی انجام بدین. حالا برحسب همین سه مورد بهت پیشنهاد میدم برای اینکه بتونی هم نکات رو بهتر درک کنی هم فرصت دیدن تغییرات رو داشته باشی دوره 3 ماهه رو که کمترین میزان زمان کوچینگ هست رو انتخاب کنید. در این زمان ببینید شما آیا 3 مورد رو انجام میدین یا نه ؟

در کنار شما هم کوچ و مربی در هفته به کارهایی که دارید انجام میدن همه نقاط قوت و ضعف عملکرد پیج اینستاگرامی را بررسی و در جلسه های مشاوره به آنهای خواهد پرداخت. راهکار و ایده های جدید ساخت محتوایی که نتیجه عالی را برای شما فراهم کند در اختیار شما قرار خواهد داد. من برای رسیدن به این منظور 100 خودم رو گذاشتم و میذارم حالا انتخاب با شماست می خواید که صد خودتون رو برای رسیدن به نتیجه عالی در کسبوکار خودتون بگیرید و رشد پیج رو تجربه کنید ؟ 

اگر جزو اون دسته از افرادی هستی که برای رشد کسب و کارت حاضری صدت رو بذاری و در هفته ریبوار 2 جلسه مثل مربی کنارت باشه بهت بگه چکارهایی باید انجام بدی از طریق همین برگه اقدام کن و یا برای اینکه ما با شما تماس بگیریم فرم پایین رو پر کن تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.

دریافت مشاوره درباره کسب و کار اینترنتی

برای اینکه بتونم کمکی بهت کرده باشم کافیه فرم رو پر کنی، آنلاین باهات تماس میگیرم و راجع به کسبوکارت 1 ساعت مشاوره و راهکار رو بهت تقدیم میکنم البته چشمداشتی ازت ندارم دوست ریبوار خوشحال میشم تو سایتم ثبت نام کنی و واسه دوستت هم این فرم رو بفرستی.

نام و نام خانوادگی(الزامی)
آیدی پیج شما(الزامی)

این محصول هیچ محتوایی جهت دریافت ندارد

دیدگاهتان را با ما درمیان بگذارید
تعداد دیدگاه : 0
امتیاز کلی : 0.0
پیشنهاد شده توسط : 0 کاربر
بر اساس 0 دیدگاه
0
0
0
0
0

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کوچینگ اینستاگرام”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مبلغ سرمایه گذاری

150.000.000 ریال

  • دریافت برنامه و آموزش رشد پیج در گروه خصوصی
  • تماس مشاوره ای به صورت تصویری
  • بررسی مشکلات موجود کسبوکار شما
  • راهکار رفع مشکلات کسبوکار آنلاین
  • بررسی ساختار و آنالیز حرفه ای پیج هر ماه
  • دسترسی به کلیه آموزشهای آکادمی ریبوار
  • مشاوره در هفته 3 بار
  • ارئه تمرین عملی برای تغییر و رشد کسبوکار
  • کوچینگ اینستا بصورت آنلاین با مبلغ 5 م ت
  • کوچینگ حضوری مبلغ 8 میلیون ت در شهرهای کردستان
تعداد
امتیازی ثبت نشده است
مبلغ سرمایه گذاری

150.000.000 ریال

تعداد