رشد پیج اینستاگرامی و سایت جزیره فیروزی

مجموعه جزیره فیروزی : به مدت 3 سال در این مجموعه به عنوان کوچ اینستاگرامی و سئوکار سایت در بخش لینکسازی داخلی سایت همراه این مجموعه بوده ام. از جمله مواردی که در این شغل شروع کردیم راه اندازی پیج صفر و رشد با برنامه ریزی محتوایی و جلسات آموزشی با صاحب کسب و کار به نام آقی محمد فیروزی و همچنین جلسات متعدد آموزشی با ادمین های این کسب و کار بوده است.

یکی دیگر از کارهای انجام دشه در این مجموعه با توجه به اینکه سایت از قبل توسط افراد دیگری طراحی و توسظ خوداشن به روش نادرست سئو شده و محصول و سایر موارد وارد سایت شده بود را اصلاح و بهینه سازی لاز در زمینه سرعت بارگزاری صفحات داخلی ، تغییر هاستینگ  سایت ، اصلاح بیش از 400 لینک شکسته ، اصلاح دسته بندی محصولات ، سئو دسته بندی و محتوا نویسی ، سئو داخلی و لینکسازی محصولات ، کسب رتبه سوم تا نهم در کیوردهای ( شومیز مجلسی ، خرید شومیز مجلسی ، لباس زنانه ، شومیز مجلسی ، تونیک مجلسی ،مانتو زنانه ،مدل لباس زنانه ،فروش عمده شومیز ترک ) ، تغییر و اصلاح قالب سایت به قالب معروف وودمارت ، اصلاح بیش از 600 برچسب تکراری برای سایت . 

یکی دیگر از سایر کارهای انجام شده در این شغل رشد پیج اینستاگرامی با برنامه ریزی محتوا ، تقویم محتوا ماهانه ، جلسات هفتگی آنالیز پیج ، جلسات ماهانه آنالیز کسبوکار در سایت و پیج ، برنامه ریزی جهت نحوه انجام تبلیغات بوده است. آموزش نحوه ویدئو سازی ، نحوه ساخت ویدئو مارکتینگ ، ساخت ویدئو های کوتاه برای سوشیال مدیا و آموزش ادمین های این مجموعه نیز جزو کارهای اینجانب بوده است. البته این نکته مهم با توجه به این تجربه کاری برای سایر کسب و کار های دیگر حائز اهمیت است تغییر دادن مکرر ادمین ها یکی از بزرگترین آسیب ها را به رشد هر کسب و کاری را خواهد داد. راهکار پیشنهادی من برای این نوع مواقع مزایای مشخص استخدامی برای ادمین بهمراه حقوق و بیمه کاری برای افراد کارجو حضوری می باشد. درصورتی که کار غیر حضوری باشد پیشنهادم قرار داد مشخص کاری فی ما بین کارجو و کار فرما است.

نکته پایانی راجع به موضوع استخدام شما در پروسه کاری هست : اخراج کارگر بدون قرارداد اگر این حالت برای کارگری اتفاق بیافتد حتی اگر قراردادی فی ما بین کارفرما و کارگر وجود نداشته باشد ، کارگر بدون قرار داد بعد از اینکه یک طرفه از کار اخراج شد می تواند حق و حقوق خود از جمله سنوات ، عیدی ، پاداش سال های فعالیت و مرخصی باقی مانده استفاده نشده را بصورت کامل درخواست کرده و کارفرما نیز بایستی تمامی موارد فوق الذکر را پرداخت نماید. و کارگر می‌تواند از فیش حقوقی، پرداخت‌های بانکی و لیست حضور و غیاب خود در شرکت استفاده کرده و در اداره کار، مطالباتش را با عنوان شکایت از کارفرما بدون قرارداد پیگیری کند.

در حال حاضر به درخواست مدیریت مجموعه به درخواست کارفرما افتخار همراهی این مجوعه رو ندارم اما کارهای شاخصی که انجام دادم شامل این موارد هستند :

  1. توقف موقت پیج کسبوکاری که مدت زمان زیادی با وجود فیک بالا کا رمیکردن .
  2. ارائه برنامه کاری برای تبلیغ پیج جدید در پیج قدیمی با توجه ویو نه چندان بالا.
  3. رشد از صفر سوشیال مدیا جدید در اینستاگرام .
  4. مربی اینستاگرامی کارفرما جهت رشد پیج.
  5. باز طراحی و قالب گذاری سایت.
  6. بهبود لینکسازی داخلی صفحات سایت .
  7. رشد از 0 تا 8 کار بازدید و نرخ ترافیک ماهانه سایت.
  8. شروع پیج اینستاگرام این مجموعه از صفر بوده.
  9. رشد 50 کاییپیج اینستاگرامی.

اینستاگرام جزیره : https://www.instagram.com/jazirefirouzi/

سایت جزیره فیروزی : https://jazirefirouzi.com/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *