mr ribvar logo

کاور پست اینستاگرام رایگان

کاور پست اینستاگرام یکی از مهمترین بخش های موجود در آموزش اینستاگرام برای دریافت ورودی بهتر از اکسپلور بوده و هستند. دلایل و اثرات یک اور اکسپلوری در اینستاگرام را در ادامه مطلب خواهید خواند. در این بخش با چند قالب آماده برای پست های شما بصورت پی ان جی png مخصوص برنامه های تولید محتوا مثل اینشات ، کاینمستر و سایر اپلیکیشن ها رو قرار دادیم.

امیدوارم بهترین کاور ها رو باهاش بسازید و ورودی خیلی خوبی از اکسپلور اینستاگرام دریافت کنید. تو بخش کامنت هر کدام از نوشته های سایت اگر سوالی راجع به این موضوع یا اینستاگرام داشته باشید خوشحال میشم بنویسید حتما بررسی و با کمال میل جواب میدم.

کاور پست اینستاگرام png رایگان

کاور پست اینستاگرام png رایگاندر حال حاضر یکی از بهترین  ترفند اینستاگرام برای افزایش بازدید استوریهای پیج اینستاگرامی شده استفاده صحیح از یک کاور مناسب است.

البته ریز فاکتور های دیگری هم برای ورودی گرفتن از اکسپلور هم اهمیت دارند مثل ، واکنش مخاطب های پیج شمما در ساعت اولیه انتشار محتوا ، میزان ذخیره و شیر شدن محتوا ، نوع محتوا انجام شده بر حسب نیاز مخاطب و …. .

کاور کسپلوری با نتیجه عالی
کاور پست اینستاگرام رایگان
دانلود کاور پست اینستاگرام
کاور پست اینستاگرام png رایگان
instagram post cover 4

دانلود کاور پست اینستاگرام

کاور پست ها می توانند تاثیر زیادی در افزایش نرخ تعامل اینستاگرام داشته باشند. برخی از مزایای استفاده از کاور پست ها عبارتند از:

افزایش نرخ کلیک (CTR)

کاور پست ها می توانند به افزایش CTR پست های شما کمک کنند. این به این دلیل است که کاور پست ها به کاربران اجازه می دهند تا در نگاه اول، محتوای پست شما را ببینند و تصمیم بگیرند که آیا آن را دوست دارند یا خیر.

افزایش نرخ تعامل

کاور پست ها می توانند به افزایش نرخ تعامل پست های شما کمک کنند. این به این دلیل است که کاور پست ها می توانند به کاربران کمک کنند تا با پست شما ارتباط برقرار کنند و آن را لایک، کامنت یا اشتراک گذاری کنند.

ایجاد یک برند یکپارچه

کاور پست ها می توانند به ایجاد یک برند یکپارچه برای کسب و کار شما کمک کنند. این به این دلیل است که کاور پست ها می توانند به شما کمک کنند تا یک هویت بصری برای کسب و کار خود ایجاد کنید و آن را در همه پست های خود حفظ کنید.

افزایش تعامل در پستها

اگر می خواهید تعامل در اینستاگرام خود را افزایش دهید، استفاده از کاور پست ها یک راه عالی برای انجام این کار است. در ادامه چند نکته برای ایجاد کاور پست های موثر و چندین طرح ساده برای دانلود کاور پست اینستاگرام در اختیارتون قرار داده شده است. با استفاده از این نکات، می توانید کاور پست هایی ایجاد کنید که تعامل در اینستاگرام شما را افزایش دهند.

 • از تصاویر با کیفیت بالا استفاده کنید. تصاویر با کیفیت بالا می توانند به جلب توجه کاربران و ایجاد یک حس حرفه ای در پست های شما کمک کنند.
 • از متن واضح و مختصر استفاده کنید. متن کاور پست شما باید به اندازه کافی واضح باشد تا کاربران بتوانند آن را به سرعت بخوانند و درک کنند.
 • از گرافیک که با برند شما مطابقت دارد استفاده کنید. گرافیک کاور پست شما باید با برند شما مطابقت داشته باشد تا کاربران بتوانند ارتباط بیشتری با پست های شما برقرار کنند.
 • از کاور پست ها برای تبلیغ پست های خود استفاده کنید. می توانید از کاور پست ها برای تبلیغ پست های خود در سایر پلتفرم های رسانه های اجتماعی یا در وب سایت خود استفاده کنید.

 

دانلود کاور برای اینشات
دانلود کاور png رایگان
دانلود قاب برای اینشات رایگان

مشاوره اینستاگرام می‌تواند به شما کمک کند تا بازدید و فروش خود را در این پلتفرم افزایش دهید. یک مشاور اینستاگرام می‌تواند به شما کمک کند تا استراتژی محتوای خود را بهبود بخشید، مخاطبان خود را هدف قرار دهید و از اینستاگرام برای جذب مشتریان جدید استفاده کنید.

اگر می‌خواهید بازدید و فروش خود را در اینستاگرام افزایش دهید، مشاوره با ریبوار  می‌تواند یک راه عالی برای انجام این کار باشد. یک مشاور اینستاگرام می‌تواند به شما کمک کند تا از پتانسیل کامل این پلتفرم برای کسب و کار خود استفاده کنید. ریبوار هم بعنوان یک دیجیتال مارکتر ، کوچ و مشاور اینستاگرام با تجربه برگزاری دوره های متعدد اموزشی جهت رزرو مشاوره می توانید روی تصویر کلیک کرده و بصورت تصویری با ایشان در ارتباط باشید و می‌توانند به شما در موارد زیر کمک کنند.

 • ایجاد یک استراتژی محتوای موثر برای اینستاگرام
 • هدف قرار دادن مخاطبان مناسب
 • ایجاد محتوای جذاب و مرتبط با مخاطبان شما
 • استفاده از اینستاگرام برای جذب مشتریان جدید
 • اندازه‌گیری و تجزیه و تحلیل نتایج کمپین‌های اینستاگرام شما

 

به ظاهر محتوا که نگاه می کنید چیز خاصی برای گفتن ندارد اما در باطن ماجرا اتفاق هایی رخ داده از جمله وجود یک کاور اکسپلوری است. برای همین منظور ساخت این نوع کاور ها باید ساده تر از آن چیزی باشد که به آن فکر میکنید. یکی از خوبی های آموزش تولید محتوا در این روزهای بحرانی خودش را نشان میدهد.

ساخت محتوای باید منطبق بر نیاز مخاطب بوده، سریع و ترند و در نهایت کاوری اکسپلوری با انگشت خور بالا را داشته باشد. نوع ساخت ساده ای هم دارند با استفاه از اینشات یا متن نگار به سرعت هر چه تمام در کثری از ثانیه می توانید آنرا بسازید.

 

باز هم تاکید میکنم کاور مناسب یکی از بهترین روشها قالب آماده اینشات رایگان در محتوای ارسال شده شما در اینستا است. مخصوصا برای محتوای ریلز ها که در حال حاضر همانطور که در تصویر هم می بینید جدید ترین ریل منتشر شده ام با میزان بازدید 1 میلیون و صد هزار و کلی ذخیره و شیر و دیگر تعاملات انجام شده.

دانلود کاور رایگان برای پست اینستاگرام با 5 سایت هوش مصنوعی

دانلود کاور رایگان برای پست‌ اینستاگرام با هوش مصنوعی اکنون به عنوان یکی از اصلیترین نیازهای هر کسی که در فضای مجازی فعالیت میکند، شناخته میشود. این کاورها، به عنوان تصویری اولیه که با آن برای کاربران جذابیت پست را افزایش میدهند، اهمیت زیادی دارند. به همین دلیل، استفاده از الگوریتم های هوش مصنوعی برای طراحی این کاورها، به سرعت رواج یافته است. تو خیلی از موارد من هم برای بسیاری از افرادی که در مشاوره آنلاین اینستاگرام بهشون پیشنهاد میکنم برای رشد سریعتر پیجشون از هوش مصنوعی کمک بگیرند.

با استفاده از سایت‌هایی مانند Canva، Adobe Spark، Fotor، Piktochart و DesignBold، شما می‌توانید به راحتی کاور رایگان برای پست‌های اینستاگرام خود طراحی کنید. این سایت‌ها از الگوریتم‌های هوش مصنوعی بهره می‌برند و به شما امکان می‌دهند با استفاده از قالب‌ها و ویرایشگر گرافیکی آن‌ها، به سرعت کاورهای مختلفی را برای پست‌های اینستاگرام خود ایجاد کنید.

همچنین، در این سایت‌ها می‌توانید از ابزارهای مختلفی استفاده کنید که به شما کمک می‌کنند تا بهترین کاور را برای پست‌های اینستاگرام خود ایجاد کنید. با استفاده از این روش‌ها، شما می‌توانید به راحتی کاور رایگانی را برای پست‌های اینستاگرام خود دانلود کنید و به سرعت و با کیفیت بالا به کار خود ادامه دهید. در ادامه 5 سایت برای دانلود کاور اکسپلوری به شما معرفی کرده ام.

 • Canva : سایت Canva یکی از محبوب‌ترین وب‌سایت‌هایی است که به شما امکان می‌دهد بدون نیاز به هیچ تجربه طراحی، با استفاده از قالب‌ها و ویرایشگر گرافیکی‌ آن، کاور رایگان برای پست‌های اینستاگرام خود را طراحی کنید.

https://www.canva.com

 • Adobe Spark : این سایت نیز یکی از بهترین وب‌سایت‌هایی است که شما می‌توانید از طریق آن، به راحتی کاور رایگان برای پست‌های اینستاگرام خود را طراحی کنید. این سایت ابزارهای قدرتمندی دارد که به شما امکان می‌دهد بدون هیچ گونه تجربه طراحی، به طور آسان کاور خود را طراحی کنید.

Free Online Photo & Design Tool | Adobe Express

 • Fotor: این سایت یکی از بهترین سایت‌هایی است که شما می‌توانید با استفاده از آن، به راحتی کاور رایگان برای پست‌های اینستاگرام خود را طراحی کنید. این سایت ابزارهای مختلفی دارد که به شما امکان می‌دهد بدون هیچ گونه تجربه طراحی، به طور آسان کاور خود را طراحی کنید.

Choose a dimension – Design | Fotor

 • Piktochart: این سایت یکی از بهترین سایت‌هایی است که شما می‌توانید با استفاده از آن، به راحتی کاور رایگان برای پست‌های اینستاگرام خود را طراحی کنید. این سایت ابزارهای مختلفی دارد که به شما امکان می‌دهد بدون هیچ گونه تجربه طراحی، به طور آسان کاور خود را طراحی کنید.

Visual & Video Maker Trusted By 11 Million Users – Piktochart

 • DesignBold: این سایت یکی از بهترین سایت‌هایی است که شما می‌توانید با استفاده از آن، به راحتی کاور رایگان برای پست‌های اینستاگرام

Digital Agency Home – One-stop shop for your all needs (designbold.com)

دوره پیشنهادی

با این دوره پیشنهادی سایت مستر ریبوار که درباره آموزش صفر تا صد اینستاگرام است شما می تونید بهترین مطالب و جدیدترین این حوزه رو دریافت کنید. یکی از بهترین روش های افزایش بازدید هم که در مطلب بالا ذکر شد نتیجه همین آموزش ها هست حتما ببینید و استفاده کنید.

دانلود کاور برای اینشات رایگان

از ساده ترین راه ها برای داشتن یک کاور خوب واسه اینستاگرام کاور پست رایگان آماده اس هست که تو ویندوز ساخته شده یا با فتوشاپ یا حتب با موبایل و اپلیکیشن های اینشات و کاینمستر و برنامه متن نگار و یا برنامه پیکسل لب واونها رو تبدیل کردنشون به فایل پی ان جی برای استفاده راحت. در ادامه میتونید از کاور های آماده شده که براتون گذاشتن در سیستم خودتون دریافت کنید و با فوتو شاپ اونها رو تغییر بدین. برای دانلود کاور برای اینشات رایگان 5 مدل جدید رو از لینک پاایین دریافت کنید.

شاید باورش برای شما در شروع کار پیجتون ساخت باشه اما بارها و بارها این مسئله حتی تو دوره کوچینگ اینستاگرام اتفاق افتاده که میزان ورودی اکسپلور پیجهایی بیشتر بوده که کاور مناسب تری داشته اند. این موارد رو میتونید به عنوان ویژگیهای کاور خوب درنظر بگیرید که در ادامه به اونها اشاره میکنم.

سوژه هایی رو تو کاور بذارید که همون مخاطب های مورد نظر موضوع پیجتون در اکسپلور دنبالشون می گردند.

از کلمات هوشمندانه تو تایتل استفاده کنید که بیشتر مخاطب ها دنبال اونها میگردن مثل چطور ، چرا ، مهم ، خبر ، اکسپلور ، راز و …. خیلی موارد دیگر که میتونید استفاه کنید.

پیشنهاد نمیکنم اما تایتل های زرد هم بیننده خوبی برای محتوای شما بوجود میارند که نمونه ش رو همین الان هم میتونی تو اکسپلور خودت ببینی. ( مثال تایتل زرد که بیشتر غلف هستن : جذب 1 میلیون فالور با کاور ، جذب فالور با زیرنویس عکس )

از سوژه هایی استفاده کنید که برای هوش مصنوعی اینستاگرام که تصاویر رو رندر میکنند قابل شناسایی باشند. مثال ساده این موضوع مثلا تو پیج های فروش اکسسوری ، عینک به چشم زده شده باشه ، کلاه روی سر باشه ، کیف آویز دار تو دست یک مانک باشه ، گردنبند تو دست باشه. 

مطلب پیشنهادی

 

برای اینکه پیج اینستاگرامی بسته نشه قطع دسترسی اینستاگرام به لوکیشن آیا برای شرایط فعلی مفید است. یکی از گزینه هایی که این روزها فکر میکنند اگر لوکیشن رو ببندید و اینستا دیگه متوجه نمیشه لوکیشن شما کجاست ؟

 

به محض وصل بودن شما در دنیای مجایزی یک آی پی (Internet Protocol = IP ) برای شما در اینترنت اختصاص داده شده و همینطور آی پی لوکیشن و اینستا متوجه حضور شما خواهد شد. انجام اینکار تاثیری در شناسایی موقعیت فعلی شما برای اینستا ندارد.

بهترین روش برای افزایش بازدید و جذب توجه در اینستاگرام، استفاده از کاور پست است. کاور پست، علاوه بر جلب توجه کاربران، به آن‌ها کمک می‌کند تا با محتوای پست بیشتر آشنا شوند. برای بهینه سازی کاور پست، لازم است که از الگوریتم‌های بهینه سازی مانند الگوریتم‌های مربوط به تشخیص اشیا، تشخیص چهره و هوش مصنوعی استفاده شود.

این الگوریتم‌ها با تحلیل تصویر و شناسایی مواردی مانند رنگ و شکل، به شما کمک می‌کنند تا یک کاور پست جذاب و متناسب با محتوای پست خود ایجاد کنید. بنابراین، بهتر است برای ایجاد کاور پست، از الگوریتم‌های بهینه سازی استفاده کنید تا بتوانید از جذابیت و قدرت اینستاگرام بهترین استفاده را برای خود داشته باشید. برای اطلاعات بیشتر در باره یادیگیری و آموزش الگوریتم اینستاگرام به دسته بندی از روی لینک یا تصویر مربوطه وارد شوید.

برای دریافت 6 کاور آماده پست اینستاگرام اونم بصورت رایگان برای استفاده در پستهاتون مثل تصاویری که در گالری بالا مشاهده کردین کافیه لینک پایین رو بزنی همین.

کاور پست اینستاگرام

برای بهینه سازی حضور خود در اینستاگرام، آشنایی با تکنیک‌ها و روش‌های مختلف بسیار مهم است. یکی از این روش‌ها، استفاده از کاور پست جذاب و متناسب با محتوای پست است. از آنجایی که کاور پست، اولین چیزی است که کاربران در پست شما مشاهده می‌کنند، بنابراین باید به طور کامل به بهینه سازی آن توجه کنید.

یکی از بهترین راه‌های آموزش بهینه سازی کاور پست، دوره آموزش اینستاگرام است. در این دوره آموزشی، با تکنیک‌ها و روش‌های بهینه سازی کاور پست و نحوه جذب توجه کاربران به پست‌های خود آشنا می‌شوید. همچنین، در این دوره آموزشی، موضوعاتی مانند روش‌های جلب توجه در اینستاگرام، استفاده از تگ ها و هشتگ ها، استفاده از فیلترها و افکت‌های مختلف و … بررسی می‌شوند.

بنابراین، با شرکت در دوره آموزش اینستاگرام، می‌توانید از بهترین تکنیک‌ها و روش‌های بهینه سازی استفاده کرده و حضور خود در اینستاگرام را به بهترین شکل ممکن تقویت کنید. برای ثبت نام در دوره آموزش اینستاگرام، می‌توانید روی تصویر ضربه بزنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 4 میانگین: 3.8]
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای ورود ابتدا فرم رو پر کنید *محدودیت زمانی فراتر رفت. لطفا یک بار دیگر کپچا را کامل کنید.